Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania dedykowane

O nas

Ideo Sp. z o.o. od ponad 12 lat jest obecna na rynku usług i technologii internetowych, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie e-marketingu, e-biznesu oraz
e-konsultingu
.

więcej >

Rozwój technologii IT prowadzi do aktywnego stosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i usprawniania procesów biznesowych. Nowoczesne rozwiązania dedykowane, przygotowywane i wdrażane w oparciu o nowoczesne narzędzia, przyczyniają się do zwiększania skuteczności prowadzonych działań. Pozwalają niejednokrotnie na stosowanie niestandardowego podejścia do przedstawionego zagadnienia.


Nowoczesna technologia, szerokie kompetencje i bogate doświadczenie pozwalają na optymalizację funkcjonalności wdrażanych narzędzi  i dostosowanie proponowanych rozwiązań dedykowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wszelkie prace związane przygotowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych aplikacji cechuje wysoka jakość, efektywność i profesjonalizm. 

Co oferujemy?

Prace związane z rozwiązaniami dedykowanymi składają się z kilku niezbędnych etapów: analizy potrzeb, doradztwa, projektowania rozwiązań funkcjonalnych, wdrażania, zarządzania, kontroli. Rzetelne podejście do realizowanych projektów i bogate kompetencje wynikające ze znajomości technologii informatycznych umożliwiają nam przeprowadzenie najbardziej skomplikowanych i wymagających wdrożeń.


Oferowane rozwiązania dedykowane obejmują następujące obszary działalności:

  • aplikacje B2B, B2C, C2C
  • Systemy Business Intelligence
  • zarządzanie i koordynacja procesami biznesowymi wewnątrz przedsiębiorstwa
  • systemy umożliwiające koordynację i kontrolę jakości pracy
  • systemy informacji i obiegu dokumentów
  • systemy zarządzające informacją
  • systemy płatności
  • systemy automatyzujące działania e-marketingowe
  • systemy ekspertowe
  • systemy portalowe


Rozwiązania dedykowane pozwalają na zwiększenie wydajności obsługiwanych procesów biznesowych. Innowacyjne aplikacje wspomagają skuteczne zarządzanie i koordynowanie procesami biznesowymi, zapewniają osiąganie celów biznesowych, a zaawansowane mechanizmy wynikające ze znajomości nieustannie rozwijającej się technologii IT usprawniają wszelkie działania biznesowe.


Zaawansowane narzędzia i aplikacje dedykowane stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów i stanowią skuteczne wsparcie w procesie rozwoju biznesowego. Odpowiednia integracja rozwiązań technologicznych i potrzeb biznesowych oznacza nowoczesność, kreatywność i efektywność, które świadczą o profesjonalizmie i stanowią gwarancję sukcesu.

Finansowanie ze środków Uni Europejskiej Finansowanie ze środków Uni Europejskiej Finansowanie ze środków Uni Europejskiej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz z Budżetu Państwa