Firma

Firma

12 lat doświadczenia

Ideo Sp. z o.o. już od 12 lat jest obecna na rynku usług i technologii internetowych, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie e-marketingu, e-biznesu, e-governmentu oraz e-konsultingu.  Długoletnie doświadczenie w branży, bogata wiedza i kompetencje wykwalifikowanych specjalistów są gwarantem skuteczności i wysokiej jakości oferowanych usług.
 

Setki zrealizowanych projektów

W ciągu tych 12 lat z naszych usług skorzystało już wiele firm, korporacji i instytucji, a przygotowane dla nich projekty opierały się o najnowsze rozwiązania technologiczne i spełniały najwyższe standardy. Profesjonalne podejście do realizowanych zadań oraz dostosowywanie się do nieustannie zmieniających się wymogów na rynku internetowym sprawiają, że przygotowywane przez nas produkty stanowią doskonałe narzędzia biznesowe.

Szeroka gama usług

Ideo Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę usług, jednak to, co nas wyróżnia to przede wszystkim dostosowywanie produktów i usług do indywidualnych potrzeb klientów z uwzględnieniem aktualnych standardów na rynku technologii internetowych. Zapewniamy nie tylko zaprojektowanie i przygotowanie narzędzia biznesowego, ale też jego wdrożenie i dalszy rozwój w oparciu o dostępne innowacyjne rozwiązania wpływające na efektywność jego funkcjonowania.


O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług świadczą znane na rynku marki naszych produktów, które sprawdziły się już w wielu nawet najbardziej wymagających projektach, a nad których ulepszaniem nieustannie pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów.
Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są sami klienci, ale również posiadany przez nas tytuł Microsoft Gold Certified Partner w zakresie ISV/Software Solutions.

Finansowanie ze środków Uni Europejskiej Finansowanie ze środków Uni Europejskiej Finansowanie ze środków Uni Europejskiej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz z Budżetu Państwa